Birlik Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Kurumsal Üye
Birlik Kimya San. Tic. Ltd. Şti.
www.birlikkimya.com.tr
birlik@birlikkimya.com.tr
Yeşiloba Mah. 46069 Sk. No: 20 Seyhan/ADANA Adana
03224294253
Birlik Kimya San. Tic. Ltd. Şti.

1998 yılında kurulmuş olan firmamız; konularında dünya lideri olan iki firmanın Türkiye ve Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs bölgeleri, resmi tek distribütörlüğünü yürütmektedir. Şirketimizin vizyonu; dünya çapında en iyi hizmet ve ürün kalitesine sahip bir firma olma sürekliliğini sağlamak, misyonu ise; iş ve kazanç ortaklığı yaptığımız değerli firmalara en iyi hizmeti, en ekonomik şartlarda sunmaktır. İş hacmi her ne olursa olsun, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen, dürüst, çalışkan bir takıma, modern bir teknik alt yapıya ve servis ağına sahibiz.

BİRLİK KİMYA ; SOLENIS Strong bonds. Trusted solutions. ile birlikte endüstriyel işletmeler ve fabrikaların (Demir/Çelik Endüstrisi-Enerji Santralleri-Tekstil Firmaları-Gıda/İçecek/Yiyecek Sektörü-Jeotermal Sektörü-Cam Sanayi, vs.) içme - kullanma sularının, ısıtma - soğutma sistemlerindeki sularının, atık suların ve buhar üretim sistemlerinin su şartlandırma ihtiyaçlarının, iş,-alışveriş merkezlerinin, otellerin, tatil köylerinin, hastanelerin, üniversitelerin, tüm su sistemlerinin, kaliteli servis hizmetini, kesintisiz başarı ile sağlamaktadır.

BİRLİK KİMYA; GINTEX ile yıllardır sürdürdüğü teknik ve ticari ortaklığı ile, tüm iplik üreten ve pamuk çırçırlaması yapan fabrikaların, daha ekonomik ve daha kaliteli üretim yapmasını sağlayan kimyasal ürünlerinin ve bu kimyasalların uygulanmasında kullanılan ekipmanlarının teminini ve teknik desteğini sağlayan gelişmiş bir alt yapıya sahiptir.

Kimyahane.com bir Colin markasıdır. © 2002 - 2020
Herhangi bir içerik, yazılı izin olmadan kullanılamaz. Alıntılarda link ile birlikte kaynak belirtmek ve Kimyahane.com'a bildirmek zorunludur. Kimyahane.com, üyelerinin sergilediği bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Colin Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul / TÜRKİYE
Müşteri Hizmetleri: 444 0 210
IP Adresiniz: 3.238.186.43 .